חבילת קואצ'ינג לראפרים – קורס היפ הופ

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

ראפרים מתחילים? רוצים לדעת איך לכתוב נכון? איך להגיש יותר טוב את הטקסט ולהפציץ בכל וורס? רוצים ללמוד איך לשפר את הפלוו שלכם? איך לשבת יותר מדויק על הביט? צריכים ייעוץ מקצועי? מצאתם את הבית החם עבורכם – קורס ראפ / היפ הופ עם הדרכה אישית ומקצועית!

אנו מציעים חבילת קואוצ'ינג ייחודית לראפרים מתחילים שרוצים לשפר את היכולות שלהם ב-6 מפגשים בלבד, שיעור פרטי אחד על אחד שמתמקד נטו בכישרון שלך!

המפיק המוזיקלי שיעבוד איתכם צמוד אחד על אחד הינו קטלן, בן 33, ראפר ומפיק מוזיקלי, כותב, שר, מפיק מוזיקלי ופרפורמר.
ניסיון עשיר בהיפ הופ ובהפקת מוזיקה שחורה כבר מעל ל-15 שנה
(זוכה תחרות האומנים של Cellcom לשנת 2010).

כמו כן, כן כן, במהלך חבילת הקואוצ'ינג תעבדו במפגשים של אחד על אחד באולפן,
תקבלו ייעוץ מוזיקלי פרטני בהתאמה אישית לכישרון שלכם וגם תקליטו שירים שלכם באולפן !!!

מה עושים בחבילת הקואוצ'ינג לראפרים מתחילים? כל השלבים כאן!

שלב 1: הכרת המבנה הנכון של הטקסט + ישיבה נכונה על מטרונום

בשלב זה אנו יושבים איתכם ביחד על טקסט אחד שלכם. נעבוד איתכם על מבנה טקסט נכון של ראפ, נסביר לכם מה אפשר לשפר בכתיבה, איך ניתן להפוך את הטקסט ליותר טוב, אילו שורות להחליף ואילו שורות לחזק, איך לעבוד עם מטרונום לכתיבה במסגרת נכונה יותר, כיצד לחרוז בצורה טובה יותר וכו'.

לאחר מפגש זה אתם הולכים הביתה ועוברים על כל הטקסט עם הכלים החדשים שקיבלתם מאיתנו..מפגש הבא מקליטים!

אורך המפגש: שעתיים

שלב 2: עבודה על הביצוע – סשן הקלטה ראשונה

בשלב ההקלטה אנו נלווה ונדריך אתכם בכל שלב, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם מגיעים לאולפן הקלטות להקלטת וורס. נסביר לכם מה זה ערוץ ראשי, מה זה ערוץ הכפלות, מה זה ערוץ שטות..תכנסו יותר לעומק לרזולוציות של השיר והטקסט שלכם וזה יעשה לכם יותר סדר במה אתם טובים ובמה פחות. זה לא יהיה לכם קל, אך אנו נעבוד איתכם בצורה הדוקה ונקליט כל פעם מס' שורות בודדות בכדי שיהיה לכם נוח מבחינת דיקציה, נשימות, אנרגיה וישיבה על הקצב. אנו נהיה סבלניים אתכם כי המטרה שלנו היא שהשיר יישמע פ-ג-ז!

כמו כן, במהלך ההקלטה אנו ננסה לעזור לכם כמובן גם עם הטקסט..למשל אם שורה מסוימת לא יושבת טוב על הקצב, אנו נגיד לכם מה להחליף במקום או להוסיף..בגלל שיש לנו ניסיון רב בכתיבה והפקה אנו נוכל לסייע לוורסים שלכם לשבת בול על הקצב ובכך לגרום לכם להשמע טוב יותר!

לאחר מכן נסביר לכם איך כדאי לכם להעלות את השיר ליוטיוב וניתן טיפים לגבי שיתוף השיר.

אורך המפגש: כשעתיים וחצי

עובדים עם ראפר מניו יורק אצלנו באולפן

עובדים עם מפיק מוזיקלי מניו יורק

שלב 3: מפגש עבודה – אתם מביאים 2 טקסטים שונים + טקסט אחד אנו יוצרים ביחד

בשלב זה אתם מביאים 2 טקסטים שלכם שכבר כתבתם, אנו נעבור עליהם וניתן לכם דגשים רלוונטים לגבי הטקסטים ואיך ניתן לשפר אותם (בדיוק כפי שעשינו בסשן של שלב 1). מ-2 הטקסטים אנו נבנה טקסט אחד עם הפאנצ'ים הכי טובים, ובנוסף אנו נבנה ביחד וורס של 16 שורות. אנו לוקחים דף ועט וממש מאפס מתחילים לכתוב יחד איתכם. בצורה הזו תוכלו להבין איך הראש שלנו עובד ואיך אנו בונים ממש מההתחלה את המבנה של הטקסט שיישב בצורה הטובה ביותר על הביט וכיצד אנו בונים את הפלוו והזרימה עליו. כמו כן, נעבוד על פיזמון – השלב הכי קריטי בשיר שאותו אנשים לאחר מכן ישירו ויזכרו ולכן חשוב פיזמון טוב שעושה את העבודה!

לאחר מפגש זה יהיו לנו 2 וורסים מלאים ומפציצים להקלטה הבאה וגם פזמון פגז – בהחלט עלית רמה!

אורך המפגש: שעתיים

שלב 4: עבודה על הביצוע – סשן הקלטה שנייה

בשלב זה אתם מגיעים אחרי שהתאמנתם הרבה על הוורסים והפזמון שבנינו בשלב 3. כאן אנו נקליט את השיר המלא והבועט שלכם.

כמו בהקלטה הראשונה גם כאן ניתן לכם אינספור דגשים והנחיות ונעבוד איתכם על ביצוע והגשת הטקסט ונדריך אתכם איך להשמע טוב יותר.

אחרי ההקלטה תקבלו את השיר בכדי להעלות אותו ליוטיוב/פייסבוק/אינסטגרם – בשלב זה נסביר לכם את השלב הכי קריטי של האומנים וזה הצפיות. נסביר כיצד ניתן להביא יותר צפיות, איך לקבל יותר האזנות וכיצד להגיע לקהל מאזינים חדש!

אורך המפגש: שעתיים וחצי

אימון אישי לראפרים מתחילים

שלב 5: עבודה על פרפורמינג – איך להופיע נכון יותר + כתיבת דיס – באטל + סשן הקלטת שיר לייב

בשלב זה אנו נבקש ממכם לכתוב וורס של 24 שורות לפחות על חבר שלך, אחות שלך, על הבוס שלך.. או על מי שרק תרצו ( לא חובה על מישהו שאתה ממש שונא). אנו נשאל אותך שאלות עליה או עליו בכדי לדעת לאפיין אותו טוב יותר ונצלול יחדיו לתוך הפאנצ'ים שיכולים לעשות את ההבדל בין ניצחון להפסד בבאטל!

נלמד אתכם איך להפוך דברים ולהביא אותם בהפוך על הפוך
כדי שזה יקנה לכם יתרון.

כמו כן, לאחר הכתיבה נגיע לחלק הכיפי באמת בשלב 5 – ניתן לכם מיקרופון דינמי עם כבל בדיוק כמו בהופעות וכאן אנו נרצה לראות את יכולות ההופעה שלכם. בתוך האולפן אתם תופיעו עם השיר הראשון או השני שהקלטתם. כאן נרצה לראות איך אתם עומדים מול קהל, איך אתם מגישים את הטקסט בהופעה, איך התנועות שלכם, לאן המבט שלכם מופנה ועוד..לחץ במה לא בבית ספרנו!

אורך המפגש: שעתיים וחצי

שלב 6: בוחן סיכום + סשן לייב

בשלב זה נשמיע לכם 3 ביטים שונים במקצבים שונים ואתם תזרמו עליהם עם הטקסטים שכתבנו, אנו רוצים לראות שאתם יודעים לזהות את המקצב והמהירות שלו ולשבת עליו עם אותו טקסט בהתאם. אם צריך נבצע מעט התאמות בטקסט בכדי שיתאים לכל מקצב..בצורה זו תוכלו להבין איך להתאים טקסט קיים לביט אחר. תרגיל סיכום מצוין לראפרים! אל תדאגו זה בוחן קצרצר שאנו בטוחים שתעמדו בו בהצלחה וגם תהנו ממנו!

לאחר מכן ניתן לכם מיקרופון דינמי לביצוע הופעה חיה של 2 השירים שהקלטתם + הדיס שכתבתם וגם כאן נצפה בכם וניתן דגשים ושיפורים.

אורך המפגש: שעתיים

לאחר שהפכתם לראפרים הרבה יותר מקצוענים ב-6 מפגשים בלבד נפרד לשלום ונקווה לראות אתכם על הבמות הגדולות!

לרציניים בלבד לאחר סיום חבילת הקואוצ'ינג: קידום ופרסום ביוטיוב ובפייסבוק – אופציונלי

יש לנו שירות ייחודי שמציע שיווק וקידום לראפרים ואומנים.
אנו לא עושים זאת לכל ראפר אלא רק לכאלו שאנו מאמינים בהם שהם ברמה מספיק גבוהה ושהם בשלים לפרסום.
אנו יכולים לשווק אתכם לקהל יעד שמותאם בדיוק עבורכם בכדי שהוא ייחשף ויישמע אתכם..קהל שאוהב היפ הופ ישראלי זה בול עבורכם!
מה אנו עושים?
אנו מקדמים אומנים וראפרים ביוטיוב בעזרת פרסומות ממומנות ומודעות לקהל יעד מטורגט ספציפית בהתאמה אישית אליכם.
קהל יעד רלוונטי שאוהב היפ הופ שיכול להפוך למעריץ הבא שלכם ולקנות כרטיס להופעה שלכם. קהל היעד הזה יקבל את השיר או הקליפ שעשיתם לשיר שלכם כפרסומת ובכך הוא ייחשף לשיר בצורה חוקית (בשונה מלקנות צפיות או לייקים).

דוגמאות של שירים שהופקו והוקלטו אצלנו

לסיום, כמה דוגמאות של ביטים והפקות שאנו עשינו עם אומנים שונים:

לפרטים נוספים, מחירים וכל שאלה בנושא חבילת הקואוצ'ינג לראפרים
חייגו 054-5253673 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תוכן עניינים