מחפשים שיר באהבה לחבר/ה? אל תתאכזבו ובואו לאולפן הקלטות!

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

צפו בדוגמאות 🎙 המדהימות של הקליפים שלנו

דוגמאות קליפים למגוון אירועים

שיר באהבה כמתנה לחברה או החבר, המתנה המושלמת שקיימת כבר עשרות שנים בגרסאות שונות. אם אתם מחפשים להקליט שיר לחבר/ה לכבוד יום הולדת, יום האהבה, יום הנישואין, חתונת הזהב וכל אירוע רומנטי ומרגש – אל תתפשרו על צורת ההקלטה והגיעו להקליט את השיר באולפן ההקלטות.

זה שיר אהבה פשוט: המתנה המקורית כבר מאות שנים

מי מאיתנו לא גדל על הסיפורים המיתולוגיים על הבחור ששלח שירי אהבה לבחורה דרך מכתב, שר לבחורה מתחת לחלון או השמיע לבחורה שירי אהבה מתחת לחלון.
גם הנשים לאורכן של תקופות רבות השיבו בשירי אהבה כדי להיענות לחיזור ולחזק את קשר האהבה.
לאחר תקופה ארוכה שירי האהבה נעלמו מהמפה באופן חלקי ואותם החליפו את המתנות השטחיות והלא מקוריות כמו בושם, בגדי מותגים, תכשיטים או נופש בארץ או בחו"ל.

לאחרונה חל מפנה משמעותי בכל הקשור למתנות לאירועים ולאנשים מיוחדים וקרובים, שיר במתנה לחבר/ה חזר ובגדול בגרסתו העדכנית דרך הקלטת שיר באולפן הקלטות.
חזרתו הגדולה של שיר האהבה והמפנה בתחום המתנות המקוריות לאהובים והקרובים לכל אירוע התרחש עם פתיחת אולפני ההקלטות לקהל הרחב, כאשר המצב כיום מאפשר לכל אדם (במיוחד לכאלו שאינם זמרים) להקליט שיר בהקלטת יחיד, זוגות או הקלטה קבוצתית ולהעניק כמתנה מקורית ומרגשת.
אם ברצונכם להעניק שיר אהבה במתנה לחבר/ה לאישה או לבעל או אפילו לבצע דואט זוגי – אולפן ההקלטות יאפשר לכם להעניק את שיר האהבה כמתנה איכותית מרגשת, במחיר נוח לכל כיס.

לא מעניקים שיר אהבה ללא אולפן הקלטות

שיר באהבה

אחרי מספר רב של שנים ש"אולפני לי-רון" פתחו את שערי האולפן המקצועי לכל סוג של אירוע, ניתן להגיד שמוצר הקלטת שיר במתנה הפך להיט בגלל האיכות והזמינות שלו לכל דורש.
ניסיון להקליט שיר אהבה או שיר לכל אירוע שלא במסגרת אולפן הקלטות מקצועי, המותאם לקהל הרחב, עלול להסתיים בתוצאה שאינה איכותית, לא מרגשת וכזו שאינה מכבדת את הצד השני.
לשם כך, אם ברצונכם להקליט שיר באופן איכותי, לכבד ולרגש את האהובים שלכם – שריינו יום ושעת הקלטה אצל "אולפני לי-רון".
בשיחתכם עם משרדי אולפן ההקלטות, ציינו אם בחרתם שיר והאם אתם מתאימים את מילות השיר לאדם לו אתם מקדישים את השיר (לא חובה, שינוי מילות השיר המקוריות עתיד להתאים רק לחלק מהאנשים).
כמו כן הסבירו אם אתם מקליטים הקלטת יחיד, הקלטה זוגית או אף הקלטה קבוצתית.

משלב הקלטת שיר האהבה ועד התוצר הסופי

בכניסה לאולפן ההקלטות של "אולפני לי-רון" תיפגשו עם מפיק מוזיקאלי המחזיק ברקורד רב שנים בתחום ההקלטות לזמרים, אירועים ומומחה בהקלטות אישיות כדוגמת שירי אהבה מסוגים שונים.
אולפן ההקלטות מאובזר בציוד סאונד והקלטה מקצועיים וזה כדי להגיע לאיכות סאונד ברמה גבוהה.
טרם ההקלטה, במהלך ההקלטה ועד סופה ילווה אתכם המפיק המוזיקאלי וידריך אתכם בכל נקודה בשיר.
בסיום התהליך המפיק המוזיקאלי יערוך את קולכם בהתאם ויוסיף אפקטים ליצירת שיר אהבה מרגש.
לאחר עריכת השיר תקבלו את שיר האהבה כמתנה מקורית, השיר צרוב על דיסק על גבו ניתן להדפיס תמונות והקדשות ולצרף ברכה אישית המונחת בתוך אריזת ארץ מהודרת בצבעים כחול או אדום.

תוכן עניינים