הפקת היפ הופ מלאה : ביט לשיר ראפ + הקלטות

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

ראפרים? ראפריות? צריכים להקליט את השיר החדש שכתבתם? מחפשים הפקה של שיר ראפ מקורי שעליו תוכלו להלביש את הוורסים שלכם? כותבים ראפ ועדיין לא עשיתם עם הטקסטים כלום?

בואו להקליט שיר ראפ בצורה מקצועית באולפן הקלטות – מצאתם את הבית החם עבורכם! הקלטת שיר ראפ באולפן עם מפיק מוזיקלי שהוא גם ראפר שיכול לייעץ ולהדריך אתכם בהקלטות!

אנו אולפן הקלטות מקצועי שמתמחה בהפקת שירי היפ הופ ויצירת ביטים בועטים!

המפיק המוזיקלי שלנו הינו לירון קטלן, ראפר ומפיק מוזיקלי, לו ניסיון וידע עשיר בהפקת מוזיקה שחורה כבר מעל ל-15 שנים.

יש לכם כבר ביט? או אפילו יש לכם ביט מיוטיוב ואתם לא צריכים הפקה מלאה? צרו איתנו קשר ואנו ניתן לכם הצעת מחיר להקלטת הטקסטים שלכם על הביט שלכם בהתאם לשעות האולפן שאתם צריכים.

תהליך ההעבודה בהפקת ביט ראפ והקלטת שיר ראפ באולפן ההקלטות שלנו:

שלב 1: יצירת הביט

בשלב זה אנו יושבים איתכם ביחד ומבינים את אופי השיר. אנו ניצור את הביט מאפס. ממש ניקח קיק וסנר ונלביש אותם על בי פי אם מסוים. לאחר מכן נוסיף כלים אלקטרוניים כמו באס, ליד, סינטיסייזר, גיטרה, חצוצרה וכל מה שהפקת היפ הופ צריכה..כמו כן, אנו בכל שלב נתאים את השיר לוורסים שלכם..אם עשיתם 3 בתים ו5 פזמונים..אנו נבנה את השיר לפי המבנה שלכם. ולמעשה אתם מקבלים הפקת היפ הופ בהתאמה אישית!

שלב 2: הקלטה

בשלב ההקלטה אנו נלווה ונדריך אתכם בכל שלב, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם מגיעים לאולפן הקלטות להקלטת וורס. זה לא יהיה לכם קל, אך אנו נעבוד איתכם בצורה הדוקה ונקליט כל פעם מס' שורות בודדות בכדי שיהיה לכם נוח מבחינת דיקציה, נשימות, אנרגיה וישיבה על הקצב. אנו נהיה סבלניים אתכם כי המטרה שלנו היא שהשיר יישמע פ-ג-ז!

עובדים עם ראפר מניו יורק שהגיע אלינו במיוחד

נגן וידאו

כמו כן, במהלך ההקלטה אנו ננסה לעזור לכם גם עם הטקסט..למשל אם שורה מסוימת לא יושבת טוב על הקצב, אנו נגיד לכם מה להחליף במקום או להוסיף..בגלל שיש לנו ניסיון רב בכתיבה והפקה אנו נוכל לסייע לוורסים שלכם לשבת בול על הקצב ובכך לגרום לכם להשמע טוב יותר!

שלב 3: עריכה

בשלב העריכה אנו ניקח את כל הטייקים שהקלטתם ונוסיף אפקטים, נוסיף לכם גם הכפלות שייתנו לכם אקסטרה עוצמה ונוסיף כל מיני סאונדים לפי הצורך. במקביל אנו נעבוד על המיקס והמאסטרינג ונשפר את הסאונד הכללי שיגיע לרמת סינגל לרדיו

שלב 4: קבלת השיר

בשלב זה אנו נביא לכם את כל החומרים שאתם צריכים. אנו נספק לכם את השיר בגרסת WAVE וגם בגרסת MP3. בנוסף נייצר לכם קובץ שיהיה ייעודי להופעות..שבו יהיה הפלייבק עם הכפלות בלבד ללא הקול הראשי..וכך אתם תוכלו להופיע עם השיר שלכם. כמו כן, נספק לכם גם קובץ רק של הפלייבק שיהיה לכם ביט נקי ללא קולות.

חוויות במהלך ההקלטות באולפן

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

שלב 5: קידום ופרסום ביוטיוב ובפייסבוק – אופציונלי

יש לנו שירות ייחודי שמציע שיווק וקידום לראפרים ואומנים. אנו יכולים לשווק אתכם לקהל יעד שמותאם בדיוק עבורכם בכדי שהוא ייחשף ויישמע אתכם..קהל שאוהב היפ הופ ישראלי זה בול עבורכם! מה אנו עושים?
אנו מקדמים אומנים וראפרים ביוטיוב בעזרת פרסומות ממומנות ומודעות לקהל יעד מטורגט ספציפית בהתאמה אישית אליכם.
קהל יעד רלוונטי שאוהב היפ הופ שיכול להפוך למעריץ הבא שלכם ולקנות כרטיס להופעה שלכם. קהל היעד הזה יקבל את השיר או הקליפ שעשיתם לשיר שלכם כפרסומת ובכך הוא ייחשף לשיר בצורה חוקית (בשונה מלקנות צפיות או לייקים).

ראפרים מתחילים?
רוצים לדעת איך לכתוב נכון?
איך להגיש יותר טוב את הטקסט ולהפציץ בכל וורס?
רוצים ללמוד איך לשפר את הפלוו שלכם?
איך לשבת יותר מדויק על הביט?
צריכים ייעוץ מקצועי?
מצאתם את הבית החם עבורכם –
קורס ראפ / היפ הופ עם הדרכה אישית ומקצועית!

לסיום, כמה דוגמאות של ביטים והפקות שאנו עשינו עם אומנים שונים:

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
סגור