הקלטות באולפן – איך זה נראה?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

לפניכם חוויה של לקוחות שלנו בזמן ההקלטות באולפני לי-רון.. אנו צילמנו אותם שרים ונהנים במהלך ההקלטה בכדי שתוכלו לראות פחות או יותר איך מתבצעת ההקלטה באולפני לי-רון.

במהלך ההקלטה המקצועית אצלנו באולפן אנו כמובן לא מקליטים ב"טייק" 1 את כל השיר מההתחלה ועד הסוף, אנו לא חדר קריוקי..אנו מקליטים את השיר מס' פעמים, עוצרים, מתקנים, משפרים, עושים שוב, עד שנגיע למצב שנצליח להוציא ממכם את הביצוע הטוב ביותר שאתם יכולים. כמו כן, נוסיף לקול שלכם מגוון אפקטים ונסייע לכם להשתפר מבחינה וואקלית. לנו זה לא משנה אם אתם בן אדם אחד ששר, 2 אנשים ששרים דואט או קבוצה של כמה אנשים..לנו חשוב שהשיר יישמע טוב ואנו נעשה הכל בכדי לגרום לכם להשמע כמו זמרים וזמרות מקצועיים ומקצועיות. יש לנו את כל מה שצריך ונדרש לכך.

בנוסף, כפי שתוכלו לראות בסרטונים הבאים האווירה אצלנו באולפן ההקלטות היא מהנה, כיפית, מיוחדת וביתית..אתם תרגישו בנוח לשיר, לרקוד, לצחוק ולעשות שמח..אנו רוצים שתצאו עם אווירה טובה ותרגישו שעשיתם משהו גם בשביל הנשמה..כי איך אומרים? מוזיקה זאת נשמה!

מה שאתם רואים בסרטונים הבאים הינם סרטוני וידאו שצילמנו לאחר שכבר השיר הוקלט..למעשה, נתנו להם טייק אחד מההתחלה עד הסוף אחרי שכבר כל השיר מוכן וערוך בכדי שהם יוכלו ליהנות יחדיו ולשיר מההתחלה ועד הסוף..ממש כמו קריוקי. כמו שתשימו לב, השתקנו את כל השיר ואת כל השמע מכיוון שמה שהם עשו בטייק האחד הזה לא משקף את תוצאת ההקלטה הערוכה.

כאן תוכלו לראות מס' חבר'ה בנים ובנות מגיעים אלינו בכדי להקליט שיר בהפתעה לחתן ולכלה. את השיר הם ישמיעו באירוע ויופיעו איתו:

כאן תוכלו לראות זוג הורים אשר הגיעו לאולפן שלנו בכדי להקליט שיר במתנה לאירוע של הילדה שלהן עבור בת המצווה..כמה כיף וכמה אושר לראות אותם נהנים עבורה!

כאן תוכלו לראות מס' בנות אשר הגיעו אלינו לאולפן בכדי להקליט שיר לחברה הכי טובה שלהן למסיבת הרווקות. את השיר הן ישמיעו לה במהלך מסיבת הרווקות ויפתיעו אותה!

רוצים גם אתם ליהנות, לשמוח, לשיר ולהפתיע את אהובי ליבכם עם שיר שהוקלט בצורה מקצועית באולפן הקלטות? זה הזמן שלכם לפנות אלינו ולקבל פרטים נוספים אודות שירותי האולפן שלנו!

תוכן עניינים

סגור